Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

O nás
O nás

Naša firma sa zameriava na výrobu, predaj a servis vjazdových, ovládacích a bezpečnostných systémov od roku 2005.

Ponúkame hlavne ČESKÉ PRODUKTY ktorými sú napr. pohony garážových brán, riadiace elektroniky, systémy diaľkového ovládania, fotobunky a iné. Kompletujeme zostavy pohonov s našimi produktmi, predovšetkým s analógovými riadiacimi elektronikami, ktoré sú jednoduché pre inštaláciu vr. nastavenia a samozrejme sú opraviteľné.

Pri výrobe a výbere produktov sme zvolili kvalitu s ohľadom na výhodnú cenu ako pre montážne firmy, tak pre bežných zákazníkov.

Veľký výber zvýhodnených sád umožní nákup toho, čo naozaj potrebujete.

Kvalita pre nás tiež znamená pružný servis a zásoby náhradných dielov.

Máme dlhoročné skúsenosti a snažíme sa ich využiť pre to, aby sme mohli predstaviť nový smer v odbore automatizácie vjazdových systémov. Vyriešili sme rovnicu medzi cenou a kvalitou tak, že aj tie najlacnejšie produkty vynikajú dlhou životnosťou.

Veľkoobchodná činnosť nespočíva len v systémoch zvýhodnených zliav, ktoré sú u nás samozrejmosťou, ale hlavne v okamžitej technickej podpore, obchodným zázemím a rýchlu distribúciu vr. servisu po celej SR. 99% tovaru máme na sklade.

Sídlime v Modre, ale radi Vás navštívime v mieste sídla Vašej firmy. Pevne veríme, že Vám naše systémy uľahčia život svojou bezproblémovou prevádzkou.